niedziela, 31 lipca 2016

Lipcowe nabytki książkowe

Cześć!

Rzadko pokazuję książki, które kupiłam, może dlatego, że nie nabywam ich tak często, za to sporo korzystam z bibliotek :) Tym razem się skusiłam, bo moje nowe nabytki bardzo mnie cieszą :)
- Rzeki Londynu, Ben Aaronovitch - już od dawna chciałam ją przeczytać, a w mojej bibliotece jej nie było. Gdy na stronie Świata Książki pojawiła się promocja nie mogłam przejść obok niej obojętnie. 6,99 zł za książkę, która kosztowała 35 zł? W to mi graj. Ciastek, to dzięki Tobie - dzięki!
- Księżyc nad Soho, Ben Aaronovitch - od razu kupiłam drugą część, też kosztowała 6,99 zł :)
- Perswazje, Jane Austen - chciałabym mieć wszystkie książki pani Austen u siebie, teraz brakuje mi już tylko dwóch. Książka kosztowała 14,99 zł.
- Tessa d'Uberville, Thomas Hardy - to efekt wizyty w antykwariacie. Wydałam na nią 5 zł. Znam już kilka książek tego autora i dlatego się na nią skusiłam.

18 komentarzy:

 1. Widzę "Tessę d'Uberville", co mnie bardzo cieszy. To jedna z moich ulubionych powieści. Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super. Na pewno będą się fajnie czytać :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Tessa jest świetna! A innych nie znam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kolejna osoba chwaląca tę powieść. Mam nadzieję, że mnie nie zawiedzie :)

   Usuń
 4. To się nazywają udane łowy! "Rzeki Londynu" chętnie bym przeczytała.

  OdpowiedzUsuń
 5. Miło widzieć tu klasykę. :-) "Perswazje" Jane Austen mają niezaprzeczalny urok, a książki Thomasa Hardy'ego nigdy się nie zestarzeją. Udane zakupy. :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Hehehe, cieszy mnie, że przyczyniłem się do takiej radości. Mam nadzieję, że jeszcze uda mi się kiedyś sprawić Ci taką radość.:)
  Gratuluję nabytków i wszystkiego dobrego w sierpniu. ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Książki Jane Austen tak mi się marzą:) Udanej lektury!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od dawna chciałam mieć wszystkie jej książki, więc ta kolekcja ukazała się jakby dla mnie. Będę miała 4 książki z tej serii, reszta z innej parafii :)

   Usuń