czwartek, 5 grudnia 2013

Do poczytania: Sekret z AllegroCześć!

Wiecie już, że uwielbiam czytać. Na blogu umieszczam opinie tylko o niektórych książkach, z którymi się zapoznałam. Czasem jest to kryminał, czasem obyczajówka, czasem fantasy a czasem romans. Przyznaję, że czasem mam ochotę na coś lekkiego i niewymagającego, o czym wiem na 100 %, że skończy się dobrze. I wtedy bywa, że sięgam po Harlequina :) Tak, wiem co niektórzy o nich sądzą (i nawet w wielu punktach mają rację), ale mi to nie przeszkadza. Od czasu do czasu lubię coś takiego przeczytać i już.

Po tym przydługim wstępie pora na prezentację książki. Jest to Sekret z Allegro autorstwa Bethany Campbell. 
Oto fabuła w skrócie: Gina mieszka w małym miasteczku, które bardzo kocha i bierze czynny udział w przygotowaniu corocznego festynu. 5 lat wcześniej straciła narzeczonego i od tej pory nie zwraca uwagi na innych mężczyzn. Connor to przystojny i bogaty (jakżeby inaczej, haha) mężczyzna, który przyjeżdża do Allegro by zdobyć sekretny przepis na przyprawy, które dziewczyna skrzętnie strzeże. Dalej można się domyślić co się działo :)

W każdym razie jest to lekka, niewymagająca wysiłku, miejscami bardzo zabawna książeczka do przeczytania w jeden wieczór. Ot tak, dla relaksu :)

12 komentarzy:

 1. Myślałam, że Herlequiny już wyginęły :D.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po poddaszach i strychach się jeszcze pałętają :D

   Usuń
 2. Ja czytam teraz "Dama w opałach" bardzo ciekawa książka :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Lekkie książki to czasami najlepsze lekarstwo na zimę :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Czasami też mam takie dni, że potrzebuję lżejszej książki czy odmóżdżającego filmu. Ja dla resetu lubię sobie obejrzeć Kiepskich (ale te nowsze odcinki, bez babki), oczywiście każdy kto to usłyszy musi zrobić zdziwioną minę, ale czy same dzieła bez przerwy muszę kontemplować?

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetnie napisane. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 6. W sumie jeśli mówimy o samym Allegro to ja jestem zdania, że jest to fajne miejsce do sprzedaży. Nawet już czytałam na stronie https://www.sendit.pl/blog/jak-zwiekszyc-sprzedaz-poprzez-integracje-allegro-z-sendit-pl jak możemy zwiększyć sprzedaż poprzez integrację Allegro z Sendit.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ogólnie ja bardzo dużo rzeczy zamawiam przez Internet i jestem przekonany, że jest to najlepszy sposób na robienie zakupów. Tym bardziej, że jak czytałem na stronie http://www.mambiznes.com.pl/jak-zaczac-sprzedaz-na-amazonie/ to także na ten moment rozważam rozpoczęcie sprzedaży na Amazonie.

  OdpowiedzUsuń